خدمات حمل و نقل از دبی به ایران با تاکید بر امنیت و کیفیت بالا ارائه می‌شود. این سرویس‌ها از زیرساخت‌های پیشرفته، بسته‌بندی محکم، و سیستم‌های ردیابی بهره‌مند هستند. تضمین ارسال به‌موقع و رفاه مشتریان از ویژگی‌های برجسته خدمات ما به شما عزیزان می‌باشد.

By Amir Karimi
خدمات و سرویس ها

حمل و نقل:

حمل زمینی:
خدمات حمل زمینی از دبی به ایران به وسیله وسایل نقلیه مدرن و مجهز ارائه می‌شوند. این خدمات شامل کامیون‌ها و وسایل حمل‌ونقل خاص برای انتقال کالاها با سرعت و امانت بالا می‌باشد.

حمل هوایی:
خدمات حمل و نقل هوایی از طریق فرودگاه‌های بین‌المللی دبی به مقصد‌های مختلف در ایران ارائه می‌شود. این خدمات به واسطه سرعت بالا، امکان ردیابی دقیق محمولات و اطمینان از امنیت حمل‌ونقل، گزینه‌ی ایده‌آل برای کالاهای حساس و زمان‌ کوتاه محسوب می‌شود.

حمل دریایی:
با استفاده از بنادر مدرن دبی، خدمات حمل و نقل دریایی از این شهر به بنادر معتبر در ایران فراهم می‌شود. این راه حمل‌ونقل به خصوص برای کالاهای حجیم و بزرگ به صرفه و اقتصادی است.

ترانزیت کالا:
خدمات ترانزیت کالا از دبی به ایران این امکان را فراهم می‌کنند که کالاها به‌سرعت و با حداقل مراحل میانی به مقصد نهایی خود برسند. این خدمات به کسب و کارهایی که به ترتیب زمانی حیاتی نیاز دارند، ارزش افزوده می‌دهند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خدمات و سرویس های حمل و نقل از امارات به ایران
خدمات و سرویس های حمل و نقل از امارات به ایران
PROFESSIONALL SERVICES

IRANIAN DUBAI TEAM

نمایش ویدیو درباره ترانزیت-کالا-چیست؟
خدمات و سرویس ها

سرویس ها:

box

بسته بندی و انبارداری

بنا به شرایط امکان دارد مشتری تصمیم به دپو کردن بارگرفته آنرا پس از گذشت مدت زمانی بصورت یکجا یا تدریجی به مقصد ارسال نماید.

cruise

تحویل کالا به لنج

Subtle cues that also have visual and emotional.

delivery-truck

سرویس اکسپرس

Subtle cues that also have visual and emotional.

cargo-ship

واردات کالای ته لنجی

Hierarchies of information, weight, emphasis.